Domovská stránka Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

27. 4. 2019
 
Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick up. Vybudujte si pojazdnú dielňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Systém StoreVan umožňuje splniť všetky požiadavky zákazníka vďaka svojej výbornej kvalite, rozmerovej variabilite a bohatému príslušenstvo. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne. Stiahnite si pre Vašu lepšiu predstavu o využití katalóg StoreVan CZ a určite pozrú galérie v spodnej časti stránky.
 
Zabudovanie môže obsahovať zásuvky, police, vane, boxy, skrinky s dvierkami, držiaky na fľaše, pracovné dosky výsuvné alebo sklápacie, perforované panely na náradie, police na kufříky.Dále dodávame podlahové dosky - podlahy do všetkých typov úžitkových vozidiel, vnútorné bočné krycie ochranné panely do nákladových priestorov a v neposlednom rade nájazdové plošiny, rampy do dodávok. názvoslovie:
 
  • dielenské vybavenie úžitkových vozidiel, áut
  • pojazdné dielne, servisné vozidlá
  • montážne vozy, autá, automobily
 
Prejsť do kategórie: vybavenie áut
esempio-vt-2012-01
Aktuality
DŮLEŽITÉ INFORMACE16. 3. 2020 Dle nařízení vlády ze dne 16.3.2020 je v naší společnosti zákaz návštěv a vlastních odběrů. Odesílání zboží přepravními službami pokračuje ve standardním režimu. V případě dotazů volejte na telefonní čísla v kontaktech. Děkujeme za pochopení.
Dílenské skříně na nářadí20. 3. 2020 Dílenské skříně na nářadí jsou užitečným nábytkem pro dílny, výrobny, laboratoře nebo archivy. Na podobných místech oceníte jejich funkčnost, odolnost a reprezentativní vzhled.
Plastové Euro přepravky28. 2. 2020 Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem. Další obrovskou výhodou tohoto druhu přepravek je jejich multifunkčnost.
Dílenské pracovní stoly a nábytek21. 2. 2020 Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Dílenské pracovní stoly se prodávají v různých velikostech, některé mohou obsahovat skříňky nebo zásuvky.
Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu14. 2. 2020 Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu.
Výhody kvalitních regálů17. 1. 2020 V dnešní době člověk potřebuje mít ve věcech přehled a proto vám nabízíme regály různých druhů. Regály na archivaci, strojírenské regály, regály pro školství, autoservisy.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz