Domovská stránka Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

27. 4. 2019
 
Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick up. Vybudujte si pojazdnú dielňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Systém StoreVan umožňuje splniť všetky požiadavky zákazníka vďaka svojej výbornej kvalite, rozmerovej variabilite a bohatému príslušenstvo. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne. Stiahnite si pre Vašu lepšiu predstavu o využití katalóg StoreVan CZ a určite pozrú galérie v spodnej časti stránky.
 
Zabudovanie môže obsahovať zásuvky, police, vane, boxy, skrinky s dvierkami, držiaky na fľaše, pracovné dosky výsuvné alebo sklápacie, perforované panely na náradie, police na kufříky.Dále dodávame podlahové dosky - podlahy do všetkých typov úžitkových vozidiel, vnútorné bočné krycie ochranné panely do nákladových priestorov a v neposlednom rade nájazdové plošiny, rampy do dodávok. názvoslovie:
 
  • dielenské vybavenie úžitkových vozidiel, áut
  • pojazdné dielne, servisné vozidlá
  • montážne vozy, autá, automobily
 
Prejsť do kategórie: vybavenie áut
esempio-vt-2012-01
Aktuality
Regálové systémy v mnoha variantách6. 7. 2019 Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.
Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť23. 6. 2019 Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?
Správným regálem k dokonalému pořádku16. 6. 2019 Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech31. 5. 2019 Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stolu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.
Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů23. 5. 2019 Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz