Domovská stránka Dílenské pracovní stoly a nábytek

Dílenské pracovní stoly

16. 9. 2016
Přinášíme Vám kvalitní dílenské pracovní stoly od předního světového výrobce dílenského nábytku, firmy Fami. Pracovní stoly v různých variacích.
 
Dílenské pracovní stoly jsou jistě nezbytnou součástí každé dílny, či servisu. Proto Vám přinášíme jejich širokou nabídku. Vybírat můžete z různých druhů pracovních stolů a ze 4 základních barev. Můžete vybírat z dílenských ponků, montovaných kovových stolů, zadních desek z háčků a dalších druhů. Díky variabilitě tohoto nábytku můžete sestavovat ponky dle svého uvážení a vytvořit si tak ideální pracovní prostor.
 
Pracovní stoly jsou tvořeny ze skutečně kvalitních materiálů. Základem je kovová konstrukce s vysokou nosností. Ta je doplněna policemi, či různě velkými zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru pro Vaše nářadí. Desky pracovního stolu jsou vyrobené z kvalitního bukového dřeva, vybavené multiplexorem, či oplechované. Možností je mnoho a díky tomu Vám můžeme sestavit dílenský nábytek skutečně na míru Vašim potřebám.
 
Výhody námi nabízených dílenských stolů jsou rozhodně vysoká kvalita, odolnost vůči vlhku, nárazům a dalším vlivům, kterým mohou být v dílně vystaveny, životnost až desítky let při správném používání, variabilita sestav, snadná manipulace se zásuvkami, příznivá cena a mnoho dalších.
 
Jestliže potřebujete svůj servis, či dílnu vybavit skutečně kvalitním dílenským nábytkem, který mnoho vydrží a zároveň Vám poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré vaše nářadí, potom jsme tu právě pro Vás. Jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům a pomoci Vám vybrat ten nejlepší dílenský nábytek pro Vaši potřebu.
 
Neváhejte vybírat dílenské pracovní stoly, které kromě kvality a příznivé ceny vynikají také svým líbivým designem. Můžete tak ze své dílny udělat nejen velmi praktické, ale také útulné místo, ve kterém vám práce půjde pěkně od ruky.
Aktuality
Regálové systémy v mnoha variantách6. 7. 2019 Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.
Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť23. 6. 2019 Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?
Správným regálem k dokonalému pořádku16. 6. 2019 Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech31. 5. 2019 Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stolu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.
Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů23. 5. 2019 Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz