Domovská stránka Dílenské skříně na nářadí

Dílenské skříně na nářadí

24. 2. 2017
Dílenské skříně na nářadí jsou velmi užitečným nábytkem, který se hodí zejména do dílen a výroben, laboratoří, archivů a dalších míst, kde je zapotřebí nábytku, který bude kvalitní, odolný a dokáže si svou funkčnost i vzhled uchovávat desítky let, bez ohledu na nepříznivé vlivy prostředí.
 
Dovolujeme si Vám nabídnout opravdu široký výběr plechových dílenských skříní různých rozměrů i využití. Výběru té správné dílenské skříně je zapotřebí věnovat dostatečnou pozornost, neboť každý model má trochu jiné využití. Jinou skříň například budete vybírat pro uložení dokumentů a jinou zase pro dílenské nářadí. K vzhledem k velké variabilitě si však můžete vytvořit sestavu skříní přesně na míru Vašim potřebám. Díky tomu budete mít ve své dílně neustále pořádek a budete přesně vědět, kde máte co uložené.
 
Dílenské skříně na nářadí jsou vyrobeny z opravdu kvalitních materiálů. Mají povrchovou úpravu, která jim pomáhá odolávat nepříznivým vlivů a nepodléhat korozi a dalším zkázám. Další velkou výhodou je snadná manipulace s dvířky i zásuvkami. Skříně jsou zhotoveny tak, aby nikde nic nedrhlo, a vy jste se vždy snadno pohybem ruky dokázali dostat pro náčiní, které zrovna potřebujete.
 
Ačkoliv se jedná o takto kvalitní zboží, přemrštěných cen se u nás bát nemusíte. Nasadili jsme ceny tak, aby naši zákazníci věděli, že si pořídili skutečně to nejlepší za co nejnižší možné ceny. Když si uvědomíte, že se jedná o nábytek, který při správném zacházení vydrží i několik desítek let, potom je cena dílenských skříní opravdu velmi nízká.
 
Vybírejte plechové dílenské skříně z naší nabídky a vybavte svou dílnu, laboratoř, ateliér, či jakékoliv jiné místo, kde by se takovýto nábytek mohl hodit. Pokud byste nenalezli to, co hledáte, nebo Vám nebyly jasné některé parametry konkrétní skříně, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme a pomůžeme Vám vybrat skříně přesně podle Vašich potřeb.
Aktuality
Regálové systémy v mnoha variantách6. 7. 2019 Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.
Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť23. 6. 2019 Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?
Správným regálem k dokonalému pořádku16. 6. 2019 Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech31. 5. 2019 Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stolu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.
Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů23. 5. 2019 Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz