Domovská stránka Potrebujete plastové Euro prepravky?

Potrebujete plastové Euro prepravky?

16. 11. 2019

Plastové euro prepravky sú svojimi rozmermi veľmi praktické, pretože ide o štandardizované rozmery, ktorými sa riadi veľa výrobcov nielen pre logistický priemysel. S euro prepravkami si tak môžete byť istí, že presne padnú do konštrukcie regálov, možno ich efektívne usporiadať na EURO paletách atď. V našej ponuke nájdete euro prepravky mnohých rozmerov vrátane príslušenstva a regálov, do ktorých ich môžete efektívne ukladať.

Dno i steny plastových přepravekjsou plné, u väčšiny rozmerov môžu byť perforované. U väčšiny rozmerov je možnosť výberu medzi boxom s otvormi pre uchopenie, alebo len s prelismi. Možno opatriť vekom na kĺboch, výsuvným vekom alebo štandardným vekom, ktoré je možné buď zaistiť proti nechcenému otvoreniu či priamo zaplombovať. Príslušenstvo v našej ponuke: rámčeky a klipy pre popisné štítky či sprievodnú dokumentáciu, veka, poistky viek, deliace hrebene alebo deliace krabičky, potlač logom. Prepravky Athena i Euro prepravky predávame v rozmeroch 300 × 200 mm, 400 × 300 mm, 600 × 400 mm, 800 × 600 mm.

Plastové Euro prepravky je tiež možné stohovať na plastové palety a uzavrieť paletovým vekom. Tieto paletové balenie KLT prepraviek spĺňajú potreby všetkých automobilových priemyslov a ďalších odvetví v strojárstve.

plastove-euro-prepravky
Aktuality
DŮLEŽITÉ INFORMACE16. 3. 2020 Dle nařízení vlády ze dne 16.3.2020 je v naší společnosti zákaz návštěv a vlastních odběrů. Odesílání zboží přepravními službami pokračuje ve standardním režimu. V případě dotazů volejte na telefonní čísla v kontaktech. Děkujeme za pochopení.
Regálové konstrukce pro přepravky3. 4. 2020 Regály pro přepravky se vyrábí v různých rozměrech pro přepravky odlišných objemů i tvarů. Vybrat si tedy může opravdu každý.
Dílenské skříně na nářadí20. 3. 2020 Dílenské skříně na nářadí jsou užitečným nábytkem pro dílny, výrobny, laboratoře nebo archivy. Na podobných místech oceníte jejich funkčnost, odolnost a reprezentativní vzhled.
Plastové Euro přepravky28. 2. 2020 Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem. Další obrovskou výhodou tohoto druhu přepravek je jejich multifunkčnost.
Dílenské pracovní stoly a nábytek21. 2. 2020 Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Dílenské pracovní stoly se prodávají v různých velikostech, některé mohou obsahovat skříňky nebo zásuvky.
Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu14. 2. 2020 Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz