Domovská stránka Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut

27. 4. 2019
 
Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick up. Vybudujte si pojazdnú dielňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Systém StoreVan umožňuje splniť všetky požiadavky zákazníka vďaka svojej výbornej kvalite, rozmerovej variabilite a bohatému príslušenstvo. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne. Stiahnite si pre Vašu lepšiu predstavu o využití katalóg StoreVan CZ a určite pozrú galérie v spodnej časti stránky.
 
Zabudovanie môže obsahovať zásuvky, police, vane, boxy, skrinky s dvierkami, držiaky na fľaše, pracovné dosky výsuvné alebo sklápacie, perforované panely na náradie, police na kufříky.Dále dodávame podlahové dosky - podlahy do všetkých typov úžitkových vozidiel, vnútorné bočné krycie ochranné panely do nákladových priestorov a v neposlednom rade nájazdové plošiny, rampy do dodávok. názvoslovie:
 
  • dielenské vybavenie úžitkových vozidiel, áut
  • pojazdné dielne, servisné vozidlá
  • montážne vozy, autá, automobily
 
Prejsť do kategórie: vybavenie áut
esempio-vt-2012-01
Aktuality
Dílenské pracovní stoly a nábytek21. 2. 2020 Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Dílenské pracovní stoly se prodávají v různých velikostech, některé mohou obsahovat skříňky nebo zásuvky.
Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu14. 2. 2020 Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu.
Výhody kvalitních regálů17. 1. 2020 V dnešní době člověk potřebuje mít ve věcech přehled a proto vám nabízíme regály různých druhů. Regály na archivaci, strojírenské regály, regály pro školství, autoservisy.
Dílenské vozíky pro snadnou přepravu13. 12. 2019 Pořiďte si kvalitní dílenské vozíky pro snadnou přepravu produktů menší velikosti, spojovací materiály nebo ruční nářadí.
Vánoce + informace o uzavření firmy9. 12. 2019 Kolektiv společnosti REGAZ s.r.o. Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2020. Dále Vás chceme informovat, že naše společnost bude zavřená od 21.12. do 5.1.2020.
Regálové konstrukce pro přepravky5. 12. 2019 Přepravky jsou důležitou součástí každé prodejny, dílny, ale i domácnosti. V nich se přenáší zboží a materiály a spousta dalších užitečných věcí.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz