Domovská stránka Produkty Dílenské vozíky

Dílenské vozíky

Dílenské vozíky vyrábíme v mnoha rozměrových řadách s výškově přestavitelnými policemi, které mohou být ocelové nebo dřevěné. Pro Vaši dílnu máme k dispozici rovněž široký výběr manipulačních skladových vozíků. Ty jsou oblíbeným prostředkem pro pohyb materiálu a zboží na dílně, ve skladu nebo v provozu. Profesionální provedení manipulační techniky Fami zaručuje vysokou nosnost a dlouhou životnost. Manipulační vozíky lze osadit plastovými boxy, nebo šikmými policemi. Vyberte si vozíky do skladu, dílny nebo provozu na míru. 

Dílenské vozíky jsou oblíbeným prostředkem pro pohyb materiálu a zboží na dílně, ve skladu nebo v provozu. Profesionální provedení manipulační techniky Fami zaručuje vysokou nosnost a dlouhou životnost. Vozíky jsou standardně dodávány s gumovými kolečky různých průměrů. V nabídce máme i další druhy koleček (např. bezešmouhová gumová kolečka, dále nylonová, nafukovací kolečka, kolečka, vodivá nebo kolečka s elastickou gumou).
 
Dílenské transportní vozíky na míru nebo také vychystávací vozíky jsou pomocné manipulační prostředky pro práci v dílně i skladu. Pro Vaši dílnu máme k dispozici široký výběr manipulačních skladových vozíků. Modulární vozíky s plošinami jsou velmi oblíbeným prostředkem pro pohyb materiálu a produktů po dílně, skladu nebo v provozu. Dílenské a skladové vozíky do provozu dodáváme ve velkém množství rozměrových řad s výškově nastavitelnými policemi, které mohou být ocelové nebo dřevěné. Profesionální provedení manipulační techniky Fami zaručuje vysokou nosnost a dlouhou životnost. Manipulační dílenské odkládací vozíky s boxy je možno osadit plastovými boxy nebo šikmými policemi. Vozíky se zásobníky do dílny a skladu jsme schopni dodat na míru Vašich potřeb. Kvalitní dílenské kovové vozíky jsou vyrobeny z pevných ocelových trubek. Montážní vozík je vybaven dvěma pevnými kolečky a dvěma směrovými natáčivými kolečky o průměru 200 mm a brzdou nebo bez brzdy.
 
Typy dílenských vozíků:

Dvouplošinové  dílenské vozíky
Dílenské vozíky se dvěma plošinami jsou vhodné pro manipulaci s drobnými produkty a nástroji v dílně.

Policové manipulační vozíky
Policové manipulační dílenské vozíky dodáváme v mnoha velikostních typech s možností libovolného nastavení ocelových či dřevěných polic. Vysokou nosnost a dlouhodobou životnost dává dílenským policovým vozíkům dokonalost a vysoká profesionalita dílenského zpracování a kvality použitých materiálů. Vozíky s bočnicemi chrání přepravovaný materiál nebo produkty před pádem.

Odkládací dílenský vozík s boxy
Dalším typem dílenského vozíku je vozík s boxy opatřen důmyslným systémem šikmých polic, do kterých ideálně zapadnou plastové přepravky nebo boxy. Tento typ dílenského vozíku je velmi vhodný pro provozy, kde dochází k časté manipulaci s drobnými předměty a produkty. Pro snadnou manipulaci je dílenský vozík s policemi opatřen kolečky a plastové boxy jsou snadno modifikovatelné.

Dílenské vozíky s přepravkami pro transport přepravek a zásobníků
Specifickým typem dílenského vozíku je transportní vozík, který nám slouží ke snadné manipulaci s prázdnými plastovými zásobníky a boxy. Vozík je opatřen dlouhou manipulační tyčí, která obsluze usnadňuje upevnění a uvolnění přepravovaných boxů a v neposlední řadě velmi usnadňuje manévrování vozíku po dílně.

Firma REGAZ se specializuje na prodej dílenských vozíků stejně jako na další manipulační techniku již více než deset let. Za tento čas jsme získali neocenitelné zkušenosti s návrhem a dodávkou nejvhodnější manipulační techniky dle konkrétních požadavků zákazníka. Věříme, že v případě zájmu o rozšíření Vašeho provozu nebo skladu o dílenské svařené vozíky se s důvěrou obrátíte právě na nás.
 
 

 

Vozíky série Clever tyto vozíky se dodávají ve dvou půdorysných rozměrech. Menší provedení mají nosnost 200 kg a jsou vybaveny kolečky o průměru 100 mm. Větší vozík má nosnost 300 kg a jsou vybaveny kolečky o průměru 125 mm. Vozíky je možné si dovybavit nejen policí navíc ale také dalším příslušenstvím, například zásuvkou, odkládacím držákem na spreje, perforovaným panelem, na který je možné zavěsit různé druhy háčků na nářadí nebo držák na papírové role. Dále je možné přišroubovat rám, do kterého se zasunují vyklápěcí boxy typu Practibox.

Plošinové vozíky tento typ vozíku je vhodný pro manipulaci hmotnějších břemen až do hmotnosti 500 kg. Plošinu vozíku je možné dodat dřevěnou nebo kovovou. Jsou určeny pro ruční vedení. Madlo je možné dodat i se síťováním, které může zabránit propadnutí břemene na obsluhu. Další kategorií jsou plošinové vozíky s bočnicemi, které vycházejí ze standardních plošinových vozíku, ale jsou dovybaveny síťovanými stěnami nebo dřevěnými deskami, které ulehčují transport.

Policové vozíky jsou hojně využívané v dílně nebo v provozu, kde ulehčují manipulaci s velkým množství polotovarů, ale i finálních výrobků. Naše policové vozíky je možné dodat včetně plastových zásobníků nebo jen s přestavitelnými policemi. Na všech vozících jsou použita kvalitní kolečka, kdy minimálně jedno kolečko obsahuje brzdu. Nosnost těchto vozíků je až 500 kg. Paleta velikostí, policových vozíků, je široká. Stejně tak i provedení polic může být čistě kovové nebo dřevěné s ohrádkou nebo bez ohrádky, nebo se zvýšenou jednou hranou. Je možné je dovybavit i síťováním, které zabraňuje vypadnutí převáženého materiálu nebo zboží. Provedení vozíků se zásobníky jsou vhodné do montážních dílen, kde je potřeba větší množství komponentů. Tyto komponenty je možné nachystat ve skladu do konkrétních boxů a zrychlit tím tak práci, kdy může mít na jednom vozíku veškerý potřebný materiál. Lze použít boxy se zkoseným čelem nebo klasické euro-přepravky. Pro lepší přehled v zásobnících je možné mít police pod úhlem.

Pro drobnější manipulaci jsou vhodné odkládací vozíky nízké, které je možné taky opatřit boxy. Jejich kompaktní rozměry jsou vhodné do provozů, kde se dochází k manipulaci s drobnými předměty.

Samostatnou kapitolou jsou podvozky pod přepravky, které najdou využití tam, kde se často manipuluje s euro přepravkami o půdorysném rozměru 600x400 mm nebo 800x600 mm. V nabídce máme jak kovový podvozek, který je možné opatřit madlem pro snadnější přesun, tak i plastové provedení. Nosnost těchto podvozků je až 300 kg. Je možné dodat i podvozek pod přepravky v provedení ESD.

Pro obsluhu vyšších regálů je možné objednat pojízdné schody, které je možné opatřit praktickou odkládací poličkou.

Dílenský vozíky Regaz

Katalogy dílenských vozíků

Vozík do dílnyMDílenský vozíky RegazDílenský vozíky RegazDílenský vozíky Regaz
Aktuality - Dílenské vozíky CZ
Kovový nábytek a plastové přepravky Kladno30. 4. 2022 Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě kovového nábytku a plastových přepravek. Není nic jednoduššího, než mít prostor pro efektivní a rychlou práci, který Vám zařídí jedině náš kovový nábytek a plastové přepravky na Kladně.
Kovový nábytek a plastové přepravky Hradec Králové29. 11. 2021 Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě kovového nábytku a plastových přepravek. Není nic jednoduššího, než mít prostor pro efektivní a rychlou práci, který Vám zařídí jedině náš kovový nábytek a plastové přepravky i v Hradci Králové.
Kovový nábytek a plastové přepravky České Budějovice17. 11. 2021 Přemýšlíte nad tím, jak ve své Česko Budějovické dílně či skladu docílit přehlednosti? Máme pro Vás jednoduché řešení. Náš kovový nábytek a plastové přepravky Vám usnadní skladování zboží či nářadí a již se obejdete bez zdlouhavého hledání.
Kovový nábytek a plastové přepravky Olomouc31. 10. 2021 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Olomouci.
Kovový nábytek a plastové přepravky Liberec17. 10. 2021 Chcete mít ve své dílně či skladu v Liberci perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Liberec Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Kovový nábytek a plastové přepravky Praha22. 8. 2021 Chcete mít ve své dílně či skladu v Praze perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Praha Vám zjednoduší uskladňování zboží.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
V roce 2024 jsme opět získali nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firmy AAA.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2023 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.
Regaz