Domovská stránka Regály pre efektívne skladovanie

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019

Regály dodávame v rade rozličných prevedení z čierneho pozinkovaného alebo nerezového plechu. Dodávame tiež regály do priestorov, kde je kladený vysoký nárok na hygienu. Všetko čo môžete v našich regáloch skladovať je obmedzené iba nosnosťou police a nosnosťou celého stĺpca regálu. Regály sú dômyselne zostavené z jednotlivých konštrukčných prvkov, ktoré jednak zvyšujú nosnosť regály a ďalej prispievajú k značnému zvýšeniu bezpečnosti skladovania. Základom je stabilný perforovaný stojanový profil, do ktorého sa potom upevňujú jednotlivé police. Perforácia stojanu potom dovoľuje nastavovať výšku jednotlivých políc podľa priania a potreby zákazníka.

Odborne navrhnuté skladové regály a regálové systémy výrazne zvyšujú efektivitu skladového hospodárstva. Pre dosiahnutie optimálneho riešenie je vhodné obrátiť sa pri návrhu a realizácii na odbornú a skúsenú firmu. Odborníci firmy REGAZ sa už viac ako 10 rokov špecializujú na projektovanie, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémov.

04
Aktuality
DŮLEŽITÉ INFORMACE16. 3. 2020 Dle nařízení vlády ze dne 16.3.2020 je v naší společnosti zákaz návštěv a vlastních odběrů. Odesílání zboží přepravními službami pokračuje ve standardním režimu. V případě dotazů volejte na telefonní čísla v kontaktech. Děkujeme za pochopení.
Regálové konstrukce pro přepravky3. 4. 2020 Regály pro přepravky se vyrábí v různých rozměrech pro přepravky odlišných objemů i tvarů. Vybrat si tedy může opravdu každý.
Dílenské skříně na nářadí20. 3. 2020 Dílenské skříně na nářadí jsou užitečným nábytkem pro dílny, výrobny, laboratoře nebo archivy. Na podobných místech oceníte jejich funkčnost, odolnost a reprezentativní vzhled.
Plastové Euro přepravky28. 2. 2020 Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem. Další obrovskou výhodou tohoto druhu přepravek je jejich multifunkčnost.
Dílenské pracovní stoly a nábytek21. 2. 2020 Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Dílenské pracovní stoly se prodávají v různých velikostech, některé mohou obsahovat skříňky nebo zásuvky.
Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu14. 2. 2020 Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz