Domovská stránka Regály pre efektívne skladovanie

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019

Regály dodávame v rade rozličných prevedení z čierneho pozinkovaného alebo nerezového plechu. Dodávame tiež regály do priestorov, kde je kladený vysoký nárok na hygienu. Všetko čo môžete v našich regáloch skladovať je obmedzené iba nosnosťou police a nosnosťou celého stĺpca regálu. Regály sú dômyselne zostavené z jednotlivých konštrukčných prvkov, ktoré jednak zvyšujú nosnosť regály a ďalej prispievajú k značnému zvýšeniu bezpečnosti skladovania. Základom je stabilný perforovaný stojanový profil, do ktorého sa potom upevňujú jednotlivé police. Perforácia stojanu potom dovoľuje nastavovať výšku jednotlivých políc podľa priania a potreby zákazníka.

Odborne navrhnuté skladové regály a regálové systémy výrazne zvyšujú efektivitu skladového hospodárstva. Pre dosiahnutie optimálneho riešenie je vhodné obrátiť sa pri návrhu a realizácii na odbornú a skúsenú firmu. Odborníci firmy REGAZ sa už viac ako 10 rokov špecializujú na projektovanie, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémov.

04
Aktuality
Regálové systémy v mnoha variantách6. 7. 2019 Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.
Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť23. 6. 2019 Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?
Správným regálem k dokonalému pořádku16. 6. 2019 Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech31. 5. 2019 Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stolu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.
Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů23. 5. 2019 Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz