Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně pro NC nástroje Brno

Dílenské skříně pro NC nástroje Brno

14. 8. 2022

Uvažujete nad tím, jak ve své výrobě dosáhnout perfektního přehledu?

V tomto případě se ani v Brně neobejdete bez kvalitního kovového nábytku, konkrétně dílenských skříní pro NC nástroje. V naší nabídce naleznete špičkové dílenské skříně pro NC nástroje, které se vyznačují důmyslným provedením, výbornou kvalitou a vysokou nosností. Dílenské skříně pro NC nástroje Vám zajistí spoustu výhod, jako například.: optimalizaci prostoru, bezpečnou manipulaci s NC nástroji, čistotu a přehlednost.

Dílenské skříně pro NC nástroje v Brně

Dílenské skříně pro NC nástroje máme i v Brně k dispozici v různých barevných provedeních:

  • RAL 7035
  • RAL 5012
  • RAL 7016
  • RAL 5012 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7016

NC dílenské skříně se standardně dodávají s cylindrickým zámkem a dvěma klíči. Ve výběru hrají hlavní roli rozměry a také správné rozmístění. V nabídce také máme široký výběr držáků nářadí pro NC skříně.

V případě, že si nejste úplně jistí ve výběrem správných skříní, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a my Vám rádi poradíme vybrat správné zboží do Vaší výroby. Potřeby každého jsou individuální, a proto se Vám snažíme co nejvíce poradit, aby byly dílenské skříně pro NC nástroje přesně podle Vašich představ.

Dílenské skříně pro NC nástroje vám bleskově dodáme po celém Brně.

Aktuality
Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava28. 8. 2022 NC skříně jsou vhodné k organizaci, ochraně a bezpečnosti pro NC nástroje v Ostravě. Jsou univerzální pro jakékoliv pracovní prostředí a jsou vhodným řešením pro každou potřebu i optimalizaci prostoru.
Odstávka elektřiny 10.8.20224. 8. 2022 Ve středu 10.8.2020 bude firma REGAZ s.r.o. v Drslavicích uzavřena z důvodu odstávky elektřiny.
Dílenské skříně pro NC nástroje Praha31. 7. 2022 Tento druh skříní je ideální pro bezpečné uložení, přehlednost a organizaci NC nástrojů nejen v Praze, kde takto budete mít i záruku toho, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí.
Kovový nábytek a plastové přepravky Opava12. 6. 2022 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Opavě.
Kovový nábytek a plastové přepravky Most6. 6. 2022 Chcete mít ve své dílně či skladu v Mostě perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Most Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Kovový nábytek a plastové přepravky Kladno30. 4. 2022 Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě kovového nábytku a plastových přepravek. Není nic jednoduššího, než mít prostor pro efektivní a rychlou práci, který Vám zařídí jedině náš kovový nábytek a plastové přepravky na Kladně.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2022 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.