Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

28. 8. 2022

Dílenské nástrojové NC skříně jsou vhodné k organizaci, ochraně a bezpečnosti pro NC nástroje. Jsou univerzální pro jakékoliv pracovní prostředí a jsou vhodným řešením pro každou potřebu i optimalizaci prostoru nejen v Ostravě. Další výhodou jejich používání je viditelnost a lepší přehlednost ukládaných NC nástrojů. Zároveň máte nástroje vždy pohodlně po ruce.

Tyto skříně nabízíme v různé šířce a hloubce a standardně v tomto barevném provedení:

  • modrá RAL 5012
  • světle šedá RAL 7035
  • antracitová RAL 7016
  • případně kombinace těchto 3 barev

Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

Rámy NC skříní jsou výškově nastavitelné a lze je nainstalovat vodorovně nebo pod úhlem. Nástrojové rámy jsou v barvě šedé RAL 7000. V Ostravské nabídce máme tyto skříně pro NC nástroje s posuvnými i roletovými dveřmi nebo otevřené bez dveří.

Nabízené NC skříně neobsahují plastová nástrojová lůžka ani nástroje. Mimo skříně máme v nabídce i tato plastová nástrojová lůžka, která jsou odolná vůči minerálním olejům a nárazům. NC nástrojová lůžka se uchycují do rámů pomocí šroubů.

Pro lepší přehlednost a organizaci NC nástrojů jsou vhodné naše NC skříně uzpůsobené k bezpečnému ukládání nástrojů, které zabezpečí, že budete mít nejen přehled o používaných nástrojích, ale i záruku, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí. NC nástrojové lůžka jsou vyrobeny z ABS plastu, jsou odolné vůči minerálním olejům a nárazům. Lůžka se dodávají v různých verzích, aby vyhovovaly široké škále komerčně dostupných nástrojů. Pro lepší manipulaci se NC nástrojové lůžka, uchycují do rámů pomocí šroubů. Tyto rámy mohou být uloženy do zásuvek, s výškově nastavitelnými podpěrami nebo uchyceny přímo do korpusu skříně. Pokud je rám na NC nástrojová lůžka uchycen v korpusu skříně je možné ho mít vodorovně nebo pod úhlem. Provedení skříní na NC nástroje může být s křídlovými dveřmi, roletou nebo otevřený korpus. Standardní barevné provedení skříní je v odstínech modrá RAL5012, světle šedá RAL7035, antracitová RAL7016 a jejich kombinace. Nástrojové rámy jsou v provedení tmavě šedá RAL7000. Plastové NC lůžka jsou červené.

Dílenské skříně pro NC nástroje vám bleskově dodáme po celé Ostravě.


Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
V roce 2024 jsme opět získali nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firmy AAA.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2023 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.
Regaz