Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

28. 8. 2022

Dílenské nástrojové NC skříně jsou vhodné k organizaci, ochraně a bezpečnosti pro NC nástroje. Jsou univerzální pro jakékoliv pracovní prostředí a jsou vhodným řešením pro každou potřebu i optimalizaci prostoru nejen v Ostravě. Další výhodou jejich používání je viditelnost a lepší přehlednost ukládaných NC nástrojů. Zároveň máte nástroje vždy pohodlně po ruce.

Tyto skříně nabízíme v různé šířce a hloubce a standardně v tomto barevném provedení:

  • modrá RAL 5012
  • světle šedá RAL 7035
  • antracitová RAL 7016
  • případně kombinace těchto 3 barev

Dílenské skříně pro NC nástroje Ostrava

Rámy NC skříní jsou výškově nastavitelné a lze je nainstalovat vodorovně nebo pod úhlem. Nástrojové rámy jsou v barvě šedé RAL 7000. V Ostravské nabídce máme tyto skříně pro NC nástroje s posuvnými i roletovými dveřmi nebo otevřené bez dveří.

Nabízené NC skříně neobsahují plastová nástrojová lůžka ani nástroje. Mimo skříně máme v nabídce i tato plastová nástrojová lůžka, která jsou odolná vůči minerálním olejům a nárazům. NC nástrojová lůžka se uchycují do rámů pomocí šroubů.

Pro lepší přehlednost a organizaci NC nástrojů jsou vhodné naše NC skříně uzpůsobené k bezpečnému ukládání nástrojů, které zabezpečí, že budete mít nejen přehled o používaných nástrojích, ale i záruku, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí. NC nástrojové lůžka jsou vyrobeny z ABS plastu, jsou odolné vůči minerálním olejům a nárazům. Lůžka se dodávají v různých verzích, aby vyhovovaly široké škále komerčně dostupných nástrojů. Pro lepší manipulaci se NC nástrojové lůžka, uchycují do rámů pomocí šroubů. Tyto rámy mohou být uloženy do zásuvek, s výškově nastavitelnými podpěrami nebo uchyceny přímo do korpusu skříně. Pokud je rám na NC nástrojová lůžka uchycen v korpusu skříně je možné ho mít vodorovně nebo pod úhlem. Provedení skříní na NC nástroje může být s křídlovými dveřmi, roletou nebo otevřený korpus. Standardní barevné provedení skříní je v odstínech modrá RAL5012, světle šedá RAL7035, antracitová RAL7016 a jejich kombinace. Nástrojové rámy jsou v provedení tmavě šedá RAL7000. Plastové NC lůžka jsou červené.

Dílenské skříně pro NC nástroje vám bleskově dodáme po celé Ostravě.

Aktuality
Dílenské skříně pro NC nástroje Brno14. 8. 2022 V naší nabídce naleznete špičkové dílenské skříně pro NC nástroje Brno, které se vyznačují důmyslným provedením, výbornou kvalitou a vysokou nosností.
Odstávka elektřiny 10.8.20224. 8. 2022 Ve středu 10.8.2020 bude firma REGAZ s.r.o. v Drslavicích uzavřena z důvodu odstávky elektřiny.
Dílenské skříně pro NC nástroje Praha31. 7. 2022 Tento druh skříní je ideální pro bezpečné uložení, přehlednost a organizaci NC nástrojů nejen v Praze, kde takto budete mít i záruku toho, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí.
Kovový nábytek a plastové přepravky Opava12. 6. 2022 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Opavě.
Kovový nábytek a plastové přepravky Most6. 6. 2022 Chcete mít ve své dílně či skladu v Mostě perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Most Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Kovový nábytek a plastové přepravky Kladno30. 4. 2022 Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě kovového nábytku a plastových přepravek. Není nic jednoduššího, než mít prostor pro efektivní a rychlou práci, který Vám zařídí jedině náš kovový nábytek a plastové přepravky na Kladně.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2022 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.