Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně pro NC nástroje Praha

Dílenské skříně pro NC nástroje Praha

31. 7. 2022

Tento druh skříní je ideální pro bezpečné uložení, přehlednost a organizaci NC nástrojů nejen v Praze, kde takto budete mít i záruku toho, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí. Provedení skříní na NC nástroje může být s křídlovými dveřmi, roletou nebo posuvnými dveřmi. Standardní barevné provedení NC skříní je v odstínech modrá RAL5012, světle šedá RAL7035, antracitová RAL7016 a jejich kombinace. Nástrojové rámy jsou v provedení tmavě šedá RAL7000. Plastová NC lůžka jsou červená.

Dílenské skříně pro NC nástroje v Praze

Držáky NC nářadí jsou vyrobeny z ABS plastů, odolné proti nárazům a minerálním olejům. Uchycují se do rámů pomocí šroubů pro zlepšení pevnosti při manipulaci. K dispozici jsou v různých provedeních a díky tomu mohou sloužit pro širokou škálu dostupných nástrojů. Úložné rámy NC nářadí jsou z lakovaného plechu s řadami lůžek uspořádaných buď vodorovně nebo pod úhlem pro usnadnění vkládání NC nástrojů.

Flexibilní výsuvné police jsou skvělé pro ještě lepší dostupnost, kde mechanickým nastavením (výsuvná zadní zarážka police) umožňuje 3 různé možnosti: 50, 75 a 100kg.

Ve čtyř různých řadách skříní NC Master je nové prodloužení výsuvu police zaručující nosnost 200kg.

Zámky dílenských skříní pro NC nástroje Praha máme buď cylindrické nebo digitální. Skříně s cylindrickým zámkem se dodávají standardně se 2 klíči. Skříně s digitálním zámkem může spravovat až 10 uživatelů pomocí tří až osmi místných číselných kódů.

Dílenské skříně pro NC nástroje vám bleskově dodáme po celé Praze.

Aktuality
Odstávka elektřiny 10.8.20224. 8. 2022 Ve středu 10.8.2020 bude firma REGAZ s.r.o. v Drslavicích uzavřena z důvodu odstávky elektřiny.
Kovový nábytek a plastové přepravky Opava12. 6. 2022 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Opavě.
Kovový nábytek a plastové přepravky Most6. 6. 2022 Chcete mít ve své dílně či skladu v Mostě perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Most Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Kovový nábytek a plastové přepravky Kladno30. 4. 2022 Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě kovového nábytku a plastových přepravek. Není nic jednoduššího, než mít prostor pro efektivní a rychlou práci, který Vám zařídí jedině náš kovový nábytek a plastové přepravky na Kladně.
Kovový nábytek a plastové přepravky Havířov30. 1. 2022 Přemýšlíte nad tím, jak ve své Havířovské dílně či skladu docílit přehlednosti? Máme pro Vás jednoduché řešení. Náš kovový nábytek a plastové přepravky Vám usnadní skladování zboží či nářadí a již se obejdete bez zdlouhavého hledání.
Kovový nábytek a plastové přepravky Pardubice9. 1. 2022 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Pardubicích.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2022 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.