Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně

Dílenské skříně

3. 11. 2016
Máme pro Vás nabídku velmi kvalitních a odolných dílenských skříní, které se skvěle hodí pro efektivní uložení věcí různého charakteru.
 
Dílenské skříně najdou využití nejenom v dílnách, ale také na mnoha dalších místech, jako jsou například servisy, archivy, sklady a další místa, kde se hodí dostatek dobře chráněného úložného prostoru.
 
Přinášíme Vám velmi široký sortiment dílenských skříní v několika variantách. Můžete vybírat ze skříní šatních, kovových, bezpečnostních a mnoho dalších. Šatní skříně jsou naprostou nezbytností všude tam, kde se po pracovnících vyžaduje, aby nosili náležitý pracovní oděv. Kovové skříně jsou velice odolné a poskytují tak vysokou ochranu všem uloženým věcem. Ještě větší ochranu však získáme se skříněmi bezpečnostními.
 
Co Vám naše skříně přinesou?
V každém případě získáte možnost efektivního využití prostoru. Podle svých individuálních potřeb můžete vybírat skříně rozdělené policemi, či zásuvkami, se dvířky, či bez, nebo třeba skříně s plastovými boxy. Možností je skutečně mnoho a záleží pouze na Vás a na Vašich potřebách. Dále můžete vybírat například skříně na počítače, které Vám zase poskytnou důležitou ochranu počítače před prachem a dalšími vlivy a také možnost pohodlné manipulace s počítačem tam, kde ho zrovna potřebujete.
 
Jelikož v dílnách a jiných výrobních procesech působí mnoho nepříznivých vlivů, je potřeba, aby skříně byly skutečně vysoce odolné. V naší nabídce najdete mnoho takových skříní, které dokáží ochránit všechny Vaše věci. Víme, že každý má své individuální potřeby. Proto si můžete sestavit skříň přímo na míru. Skříně z naší nabídky mají několik velmi důležitých výhod. Kromě vysoké kvality a praktičnosti je to také dlouhá životnost. Přesto, že se jedná o nábytek do dílny, u kterého by nemusel design hrát takovou roli, i tak se jedná o velmi moderní nábytek. A konečně, jednou z největších výhod jsou naše ceny, které jsou více než příznivé. Chceme našim zákazníkům přinášet to nejlepší zboží za ty nejnižší ceny.
Aktuality
Regálové systémy v mnoha variantách6. 7. 2019 Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.
Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť23. 6. 2019 Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?
Správným regálem k dokonalému pořádku16. 6. 2019 Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech31. 5. 2019 Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stolu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.
Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů23. 5. 2019 Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz