Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně

Dílenské skříně

3. 11. 2016
Máme pro Vás nabídku velmi kvalitních a odolných dílenských skříní, které se skvěle hodí pro efektivní uložení věcí různého charakteru.
 
Dílenské skříně najdou využití nejenom v dílnách, ale také na mnoha dalších místech, jako jsou například servisy, archivy, sklady a další místa, kde se hodí dostatek dobře chráněného úložného prostoru.
 
Přinášíme Vám velmi široký sortiment dílenských skříní v několika variantách. Můžete vybírat ze skříní šatních, kovových, bezpečnostních a mnoho dalších. Šatní skříně jsou naprostou nezbytností všude tam, kde se po pracovnících vyžaduje, aby nosili náležitý pracovní oděv. Kovové skříně jsou velice odolné a poskytují tak vysokou ochranu všem uloženým věcem. Ještě větší ochranu však získáme se skříněmi bezpečnostními.
 
Co Vám naše skříně přinesou?
V každém případě získáte možnost efektivního využití prostoru. Podle svých individuálních potřeb můžete vybírat skříně rozdělené policemi, či zásuvkami, se dvířky, či bez, nebo třeba skříně s plastovými boxy. Možností je skutečně mnoho a záleží pouze na Vás a na Vašich potřebách. Dále můžete vybírat například skříně na počítače, které Vám zase poskytnou důležitou ochranu počítače před prachem a dalšími vlivy a také možnost pohodlné manipulace s počítačem tam, kde ho zrovna potřebujete.
 
Jelikož v dílnách a jiných výrobních procesech působí mnoho nepříznivých vlivů, je potřeba, aby skříně byly skutečně vysoce odolné. V naší nabídce najdete mnoho takových skříní, které dokáží ochránit všechny Vaše věci. Víme, že každý má své individuální potřeby. Proto si můžete sestavit skříň přímo na míru. Skříně z naší nabídky mají několik velmi důležitých výhod. Kromě vysoké kvality a praktičnosti je to také dlouhá životnost. Přesto, že se jedná o nábytek do dílny, u kterého by nemusel design hrát takovou roli, i tak se jedná o velmi moderní nábytek. A konečně, jednou z největších výhod jsou naše ceny, které jsou více než příznivé. Chceme našim zákazníkům přinášet to nejlepší zboží za ty nejnižší ceny.
Aktuality
DŮLEŽITÉ INFORMACE16. 3. 2020 Dle nařízení vlády ze dne 16.3.2020 je v naší společnosti zákaz návštěv a vlastních odběrů. Odesílání zboží přepravními službami pokračuje ve standardním režimu. V případě dotazů volejte na telefonní čísla v kontaktech. Děkujeme za pochopení.
Dílenské skříně na nářadí20. 3. 2020 Dílenské skříně na nářadí jsou užitečným nábytkem pro dílny, výrobny, laboratoře nebo archivy. Na podobných místech oceníte jejich funkčnost, odolnost a reprezentativní vzhled.
Plastové Euro přepravky28. 2. 2020 Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem. Další obrovskou výhodou tohoto druhu přepravek je jejich multifunkčnost.
Dílenské pracovní stoly a nábytek21. 2. 2020 Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Dílenské pracovní stoly se prodávají v různých velikostech, některé mohou obsahovat skříňky nebo zásuvky.
Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu14. 2. 2020 Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu.
Výhody kvalitních regálů17. 1. 2020 V dnešní době člověk potřebuje mít ve věcech přehled a proto vám nabízíme regály různých druhů. Regály na archivaci, strojírenské regály, regály pro školství, autoservisy.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz