Domovská stránka Aktuality Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu

Udělejte si pořádek a místo v pneuservisu

6. 3. 2015
Znáte to – ať už velký, nebo malý pneuservis, hlavně v období přezouvání z letních a zimních pneumatik a naopak, má každý velký problém s místem jak na samotné přezouvání pneumatik na voze, tak na uskladňování samotných pneumatik. Není však nic jednoduššího, než si udělat prostor pro efektivní a rychlou práci prostřednictvím kvalitních regálů, speciálně konstruovaných na pneumatiky.
 
Místo, aby pracovníci v autoservisu nechávali pneumatiky bez ladu a skladu všude po dílně v takzvaných „komíncích“ a pak složitě vytahovali tu úplně vespod, můžou použít elegantní a vysoce efektivní řešení. Odpovědí na pořádek v pneuservisu jsou speciálně navržené regály na uskladňování pneumatik různých velikostí.
 
Celá konstrukce takovýchto regálů se skládá z horizontálních příček a vertikálních stojin, které se do sebe skládají podobně, jako stavebnice. Velkou výhodou je, že je celá konstrukce kompletně sestavována bez použití šroubů, postup je velice intuitivní a snadný.
 
Regály na pneumatiky jsou pozinkované, celá konstrukce je velice lehká a snadno manipulovatelná i ve zkompletovaném stavu. Nejen, že je celá konstrukce vysoce kvalitní a spolehlivá, rozhodně ale také nezhyzdí prostředí pneuservisu. Pozinkované regály vypadají vysoce profesionálně a v dlouhodobém horizontu se opotřebovávají jen málo.
 
Základní poskládaná konstrukce je přes metr dlouhá a více než dva metry vysoká, přičemž se dají regály k sobě, ostatně jako u většiny ostatních regálových systému, poskládat dohromady a vytvořit tak delší regálovou soustavu.
 
Nosnost dvojice nosníků je 100 kg, do jednoho regálu se vleze až pět pneumatik. Při rovnoměrném zatížení je celková nosnost celého regálového sloupce 800 kilogramů.
 
Regálová konstrukce na pneumatiky jsou jednoznačně trefou do černého pro každý pneuservis, který chce mít v dílně čisto a ve vypjatých situacích pracovat naprosto precizně, bezchybně a hlavně – rychle.
<div>
<p>Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.</p>
</div>

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

<div>
<p>Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.</p>
</div>

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
V roce 2018 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.

RegazRegazRegaz