Domovská stránka Produkty Dílenské vozíky Policové vozíky

Policové vozíky

Policové vozíky jsou neocenitelné v dílně nebo provozu při opakované manipulaci s velkým množstvím polotovarů i finálních výrobků. Nabízíme Vám policové vozíky s přestavitelnými policemi nebo můžete vybírat z nabídky policových vozíků se zásobníky. Nosnost vozíků se pohybuje v rozmezí od 250 kg do 500 kg. Na všech policových vozících jsou použity odolná kolečka s černou gumovou obručí na kuličkových ložiskách.

Policové manipulační vozíky vyrábíme v mnoha rozměrových řadách s výškově přestavitelnými policemi, které mohou být ocelové nebo dřevěné – multiplex. Profesionální provedení manipulační techniky Fami zaručuje u vozíků vysoké nosnosti a dlouhou životnost. Manipulační policový vozíky lze osadit plastovými boxy, nebo i šikmými policemi. Dodáme vozíky do skladu, do dílny, do provozu i na míru. Kromě standardních gumových koleček lze policové vozíky vybavit nylonovými, nafukovacími, vodivými, polyuretanovými, nešpinivými a elastickými gumovými kolečky.
Policové vozíky s přestavitelnými policemi

Vozíky s přestavitelnými policemi jsou vyráběny v pěti různých velikostech odkládací plochy. Výhodou těchto policových vozíků je vysoká variabilita ve smyslu přestavení jednotlivých polic co do pořadí a výškové rozteče tak, aby nastavení dokonale odpovídalo Vašim aktuálním potřebám. Výška vozíků s přestavitelnými policemi se pohybuje od 945 do 1425 mm. Všechny policové vozíky jsou vybaveny 2 otočnými gumovými kolečky s brzdami a 2 pojezdovými gumovými kolečky o průměru až 200 mm. Vozíky s přestavitelnými policemi jsou stejně jako plošinové vozíky vybaveny kovovými nebo multiplex - dřevěnými odkládacími plochami.
 
Policové vozíky se zásobníky - standardní barevné provedení policových vozíků se zásobníky je modrá RAL 5012 nebo zelená RAL 6011. Tyto policové vozíky lze také rovnou objednat včetně plastových boxů. Více policové vozíky se zásobníky dodáváme v kovové úpravě polic. K dispozici je libovolná sestava stohovacích plastových zásobníků. Při výběru policového vozíků můžete volit z variant sklonu polic. Aktuálně nabízíme police rovné nebo šikmé.
Aktuality - Policové vozíky CZ
Kovový nábytek a plastové přepravky Ostrava19. 9. 2021 Přemýšlíte nad tím, jak ve své Ostravské dílně či skladu docílit přehlednosti? Máme pro Vás jednoduché řešení. Náš kovový nábytek a plastové přepravky Vám usnadní skladování zboží či nářadí a již se obejdete bez zdlouhavého hledání.
Manipulační dílenské vozíky17. 7. 2020 Nabízíme nejen manipulační skladové vozíky, kterých máme v nabídce opravdu veliký výběr, ale také dílenské vozíky, které jsou vyrobeny z oceli nebo dřeva s výškově přestavitelnými policemi.
Dílenské vozíky pro snadnou přepravu13. 12. 2019 Pořiďte si kvalitní dílenské vozíky pro snadnou přepravu produktů menší velikosti, spojovací materiály nebo ruční nářadí.
Dílenské vozíky6. 9. 2019 Dílenské vozíky vyrábíme v mnoha rozměrových řadách s výškově přestavitelnými policemi, které mohou být ocelové nebo dřevěné.
Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace7. 6. 2019 Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.
Plošinové vozíky – snadná manipulace se zbožím a materiály29. 3. 2019 Uplatnění plošinových vozíků je takřka univerzální. Lze je používat jak v dílnách či skladech, tak v průmyslových areálech, výrobních halách, archivech anebo obchodech. Jaké varianty jsou aktuálně k dispozici?

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
V roce 2023 jsme opět získali nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firmy AAA.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2023 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.
Regaz