Přepravky KLT

Společnost iMilani je italská společnost, která vyrábí přepravky schválené Evropskou komisí "Odette", které mají nasledující vlastnosti: 8 různých automatických systémů pro manipulaci, pevné ergonomické ručky a dobrý poměr mezi vnější a užitkovou kapacitou. Mají vyztužené a strukturované dno pro snadné klouzání po všech typech válečkových dopravníků.  Přepravky mohou být paletované a stohované v různých velikostech a jsou vybavené dvěma držáky etiket pro čárový kód A5.
 
Společnost iMilani dále vyrábí přepravky pro automotive průmysl přepravky R-KLT a RL-KLT, které mají vynikající odolnost vůči olejům, různé možnosti pro automatickou manipulaci, vynikající úroveň pasivní bezpečnosti a odolnosti a silné ergonomické rukojeti.
 
Odlehčené RL-KLT přepravky mají hladké dno pro bezhlučný pohyb na dopravnících a od rozměru 400x300 mm děrované dno pro odvod vody z čistících procesů nebo z jednotlivých výrobních kroků během automatizované manipulace.

Naopak bytelnější přepravky R-KLT mají zesílené plochy na čelní a podélné straně, které pomáhají ve zvedací technice. Ergonomické rukojeti se postarají o komfortní a bezpečný pracovní proces při ruční manipulaci. Tato přepravka je vybavena zesíleným strukturovaným dnem.
 
Pro ideální transport i skladování Vám nabízíme celé paletové balení přepravek včetně palety i víka dle evropských standardů.
Aktuality - Přepravky KLT CZ
Kovový nábytek a plastové přepravky Zlín12. 12. 2021 Chcete mít ve své dílně či skladu ve Zlíně perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Zlín Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Kovový nábytek a plastové přepravky Ostrava19. 9. 2021 Přemýšlíte nad tím, jak ve své Ostravské dílně či skladu docílit přehlednosti? Máme pro Vás jednoduché řešení. Náš kovový nábytek a plastové přepravky Vám usnadní skladování zboží či nářadí a již se obejdete bez zdlouhavého hledání.
Kovový nábytek a plastové přepravky Brno4. 9. 2021 Nemáte ve své dílně či skladu přehled? Chcete mít vše perfektně srovnané? Kovový nábytek a plastové přepravky Vám ulehčí práci i v Brně.
Kovový nábytek a plastové přepravky Praha22. 8. 2021 Chcete mít ve své dílně či skladu v Praze perfektní přehled? V tomto případě se neobejdete bez kvalitního kovového nábytku a plastových přepravek, které naleznete pouze u nás. Kovový nábytek a plastové přepravky Praha Vám zjednoduší uskladňování zboží.
Regálové konstrukce pro přepravky3. 4. 2020 Regály pro přepravky se vyrábí v různých rozměrech pro přepravky odlišných objemů i tvarů. Vybrat si tedy může opravdu každý.
Potřebujete plastové Euro přepravky?16. 11. 2019 Plastové přepravky Athena i Euro přepravky vynikají svou odolností vůči většině slabých kyselin, louhům, tukům, silným nárazům i zkroucení.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Fami.


Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Vestavby StoreVan jsou vhodné pro všechny typy dodávek i pickupů.

Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
Společnost iMilani srl je výrobce plastových přepravek, boxů a zásobníků.
RegazRegazRegazRegaz
Od roku 2003 jsme certifikováni dle norem ISO9001 a ISO14001.
V roce 2024 jsme opět získali nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firmy AAA.
Od roku 2007 jsme členem Registru solventních firem.
Také v roce 2023 jsme získali ocenění Spolehlivá firma.
Regaz